KONST / Litografier / Grafiskt blad 12376634
*
nr 1237 6634
Cecilia Haupt
(f. 1972), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 97/240, bladets mått: 26x20 cm
Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 februari 2019
kl 19:53:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/2 20:16:44
1
300 kr
25/2 19:43:23
2
350 kr
25/2 19:48:12
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: cecilia haupt grafiskt blad litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 18:05
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 18:50
*
Cecilia Haupt
Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.
nr 1237 6634
Cecilia Haupt
(f. 1972), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 97/240, bladets mått: 26x20 cm
Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 februari 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/2 20:16:44 | 1 | 300 kr |
25/2 19:43:23 | 2 | 350 kr |
25/2 19:48:12 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: cecilia haupt grafiskt blad litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 18:05 -
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 18:50